עורך דין תאונות דרכים בצפון

עו"ד תאונות דרכים בצפון

נושא תאונות הדרכים נחשב כעניין כואב מכל הבחינות. יחד עם זאת חשוב שלא להיתקע רק בכאב אלא לפעול יחד אתו, ולהבין כי אינכם נמצאים לבד גם ברגעים קשים ולא פשוטים שכאלה. כשלא יודעים כיצד לפעול, עורך דין תאונות דרכים בצפון או באזור מגוריכם יכול להעניק לכם מידע , ייעוץ וליווי משפטי מקצועי מלא בעניינכם. עורך הדין רועי לוי מתמחה בתחום נזיקין ונזקי גוף, בין היתר בעקבות תאונות דרכים ומנחה את לקוחותיו כיצד לפעול מול חברות ביטוח ומול המוסד לביטוח לאומי.

עורך דין תאונות דרכים בצפון – מה חשוב לדעת?

תאונות דרכים מתרחשות כמעט מידי יום. לא תמיד מדובר דווקא בתאונות דרכים בדרגות נזק חמורות. רבות הן תאונות הנחשבות לקלות או בינוניות. בכל מקרה, בין אם מדובר בתאונת דרכים קלה או תאונת דרכים קשה יותר בחומרתה, כדאי לשים לב למספר דברים:
  • חשוב למצוא עורך דין בקרבת מקום מגוריכם, בין אם אתם תושבי הצפון ובו התרחשה התאונה, כדאי לבחור עורך דין תאונות דרכים בצפון אשר מכיר את הסביבה , יכיר צמתים הנחשבים מסוכנים ובכך יפחית את האשמה המוטלת על הנהג. הוא גם מכיר את הנפשות הפועלות המוסדות המקומיים וכך ידע כיצד לטפל בדברים בצורה יעילה ביותר
  • כאשר מתרחשת תאונת דרכים חשוב מאד שיהיו בידכם כל ההוכחות לאירוע כגון מסמכים, תמונות ממקום האירוע, קבלות על הוצאות שנאלצתם להוציא בעקבות האירוע
  • חשוב לדעת כי החוק קובע שלכל אדם מגיע פיצוי כספי בגין תאונת הדרכים שהתרחשה גם אם מדובר על האדם שגרם לתאונת הדרכים.

לעבור תקופה לא קלה בעזרת עו"ד מומחה בתחום

בין אם התרחשה תאונת דרכים קלה ובין אם חמורה יותר, יש מקום להגיש תביעת נזיקין ופיצוי בעקבותיה, משום שעל פי החוק הקיים במדינת ישראל זכאי כל אזרח לקבל פיצוי כספי על התאונה בה היה מעורב גם אם הוא נמצא הגורם האשם לתאונה. ישנם מספר גורמים דרכם ניתן לקבל פיצוי בעקבות התאונה כמו חברת ביטוח, המוסד לביטוח לאומי אם זהו נזק משמעותי ואפילו מקום העבודה אם התאונה נחשבת גם לתאונת עבודה. משום כך חשוב להיעזר בסיועו של עורך דין תאונות דרכים בצפון או באזור המגורים שיוכל לסייע לכם בכל שלב מרגע התאונה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר משרדו של עורך הדין רועי לוי ולקבוע עמו פגישת ייעוץ בהקדם.

עורך דין תאונות דרכים בצפון

עורך דין תאונות דרכים בחיפה

תאונות דרכים קורות לא מעט ובכל רחבי הארץ. אמנם אזור גוש דן נחשב הפקוק והעמוס ביותר אך גם חיפה וסביבתה הופכות להיות עמוסות ופקוקות ועקב  כך קורות תאונות דרכים רבות בדרגות חומרה שונות, החל מתאונות בהן ישנה פגיעה ברכב בלבד ועד תאונות בהן ישנה פגיעה קשה בנפש ואף מוות. ככל שהפגיעה היא קשה יותר כך נדרשת חברת הביטוח לשלם פיצויים גבוהים יותר, מה שגורם לה לחפש כל דרך אפשרית להוריד בסכום מסיבות שונות. חשוב להגיש תביעה לחברת הביטוח וגם למוסד לביטוח לאומי בעזרת עורך דין תאונות דרכים בחיפה אשר ינסח את התביעה ויעמוד לצידכם בכל הנדרש.

עפ"י חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים כל אדם שנפגע בעקבות תאונת דרכים זכאי לקבל פיצויים בהתאם לפגיעה ולהוצאות שישנן בעקבותיה, זאת גם כאשר אדם הוא האשם בגרימת התאונה. כדי לקבל סכום פיצוי מקסימלי כדאי להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בחיפה ובכלל כיצד לפעול, האם להגיש תביעה הן למוסד לביטוח לאומי והן לחברת הביטוח בה הוא מבוטח בביטוח חובה, האם לתבוע את הנהג האשם בגרימת התאונה באופן אישי בשל התנהלותו? עורך הדין יבחן את פרטי המקרה וינחה את הנפגע כיצד לפעול. הוא גם ינסח את התביעה לכל אחד מן הגורמים, ינהל מו"מ מחוץ לבית המשפט כדי להגיע לפיצוי המקובל על שני הצדדים או ייצג את התובע בבית המשפט אם נדרש.

בחירה נכונה של עורך דין לקבלת המגיע לכם

למרות החוקים הברורים בנוגע לפיצויים במקרה של תאונת דרכים, בפועל דברים יכולים להיות מורכבים הרבה יותר. לדוגמה, חברות הביטוח לא תמיד לוקחות בחשבון פיצוי בגין עוגמת נפש, כאב וסבל, או בשל שינויים בדיור הנדרשים במקרים של פגיעה קשה. לצד בחירה נכונה של עורך דין תאונות דרכים בחיפה, עורך דין שיהיה עם ניסיון רב בנזיקין בכלל ובמקרים של תאונות דרכים בפרט, חשוב לאסוף כל מסמך או ראיה אפשריים המצביעים על הוצאות שישנן בשל התאונה ומגבים את דרישתכם לפיצוי על סעיף כזה או אחר.

עו"ד רועי לוי מתמחה בנזיקין ובעל ניסיון רב בתחום. הוא מלווה נפגעי תאונות דרכים רבים בהגשת תביעות וטיפול בהן. מוזמנים ליצור קשר.

מתי התליית רישיון נהיגה מחמת שיטת הניקוד פוגעת בכיסוי הביטוחי?
ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

עורך דין נזקי גוף בחיפה
לנזק  גופני שנגרם לאדם ישנן פעמים רבות השלכות המורגשות היטב גם זמן רב לאחר שהטיפול בנפגע הסתיים ולאחר שהוא נחשב...
המשך קריאה
עו"ד נזקי גוף
עורכי דין לנזקי גוף מקרים של תאונות כגון תאונות עבודה, מחלות עקב מקום עבודה, רשלנות רפואית לצד כל נזק גופני...
המשך קריאה
עורך דין ביטוח לאומי
עורך דין מומחה לביטוח לאומי המוסד לביטוח לאומי הוא הגורם הקשור למימוש זכויות לביטחון סוציאלי, זאת באמצעות קבלת קצבאות שונות....
המשך קריאה
ייפוי כוח מתמשך

המשך קריאה
מהי תביעת תאונות אישיות תלמידים?
בהתאם לחוק חינוך חובה חייב כל מוסד חינוכי לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות שתכסה נזק גוף לכל תלמיד שחל עליו...
המשך קריאה
עורך דין תאונת עבודה מומלץ
עורכי דין לתאונות עבודה תאונת עבודה מוגדרת ככל פגיעה המתרחשת בתחום עבודתו של עובד שהינו שכיר. עם זאת, זהו לא...
המשך קריאה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support